четвер, 7 травня 2020 р.

Продовжуємо знайомитися з книгами з серії "Пізнавальний світ"

365 наукових дослідів

Лейсі М. Гіллеспі Л. Боуман Л., «КМ-Букс»

Набридло робити гейзери з соди та оцту? Тут є набагато більше цікавих і безпечних дослідів для юних науковців. Хімія, біологія, фізика і навіть метеорологія стануть улюбленими предметами школярів молодших та середніх класів. Кухня не постраждає — гарантовано, адже інструкції для кожного досліду детальні і зрозумілі.

PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування

Джейсон Бріггс, «Видавництво Старого Лева»

А що як ви будете вивчати програмування разом з дитиною? Чом би й ні, я, наприклад, так і збираюсь зробити, адже ці навички вже дуже бажано мати кожному в сучасних умовах ринку праці. Завдання написані зрозуміло та доступно, а головне те, що вони дотепні й цікаві. Ви навчитеся використовувати основні елементи мови Python – списки, функції, модулі, малювати вбудованими інструментами Python та анімувати зображення, і навіть зможете написати дві справжні комп’ютерні гри: забавку з м’ячем «Скок!» та бродилку «Містер Руки-палички біжить до виходу».

Тесла та машина на космічній енергії

Лука Новелли, «К.І.С.»

У серії «Спалах думки» вже вийшли адаптовані біографії (з малюнками!) Ейнштейна, Алессандро Вольта, Галілея та Дарвіна. Нарешті у нас є перша книжка для підлітків українською мовою про неймовірного винахідника Теслу. Він винайшов змінний струм та елек­тродвигуни, радіозв’язок та пульт дистанційного керування, спроектував радар та літаки вертикального злету. Але працею його життя була робота над винайденням невичерпного джерела екологічно чистої енергії для всієї планети. Хтозна, чи не буде ваше дитя послідовником цього геніального вченого?

Атомна сила. Невиг

Немає коментарів:

Дописати коментар